Březen 2016

Miss World Taťána Kuchařová: Svět modelingu je čím dál zvrhlejší

18. března 2016 v 10:36 | Adélka |  Taťána Kuchařová
Zdroj: REFLEX

Má za sebou pět hodin focení v promrzlé, špinavé, opuštěné pražské továrně. Se slovy "taxíka nechci, není čas" naskakuje do stařičkého kašlajícího auta jednoho z členů štábu. Vydáváme se na rozhrkanou cestu úplně ucpanou Prahou. Světová topmodelka Taťána Kuchařová (28) sedí vzadu na kostkované dece a vypráví, jaké to bude, až bude jednou stará a nemohoucí.

Od onoho zásadního okamžiku uplynulo už deset let.

Varšava, 30. září 2006 večer. Studentce z Opočna Taťáně Kuchařové je osmnáct. Jako první a zatím poslední Češka v historii přebírá korunku Miss World v nejstarší a neváženější soutěži krásy. Stává se přes noc světovou celebritou. Bude mít globání vliv na mladou generaci a je jasné, že ji čeká práce snů ve špičkovém modelingu, což se vzápětí potvrdí.

Ashley Graham: Holka krev a mlíko, která fotí na titulky prestižních časopisů

17. března 2016 v 8:26 Ashley Graham

"Hubnutí jsem řekla NE už na začátku své kariéry. Tehdy mi agentka jedné nejmenované modelingové agentury řekla: "Pokud shodít pár desítek kilo, mohla byste být nejvyhledávanější a nejlépe placená modelka". Moje máma se na tuto dámu jen podívala, začala se smát a odpověděla jí: "Moje dcera pro vás pracovat nebude". To mi dodalo hodně sebedůvěry, protože pokud si moje máma nemyslela, že bych měla zhubnout, pak jsem samozřejmě nemusela."